Masáže

Masáže a terapie Mohendžodáro pro ženy
Ženské masáže a terapie Mohendžodáro jsou na míru ušité ženám. Podporují ženské tělo, opečovávají ženskou duši, probouzejí ženské vlastnosti. Jsou vhodné pro každou ženu v jakémkoliv věku. Jsou to harmonizační rituály pro ženy s omlazujícím a zkrášlujícím účinkem, citlivě propojující jedinečný odkaz starodávné Indie a moderních léčebných postupů. Mají velkou hloubku a mocné účinky na psychiku.

Průběh terapie Mohendžodáro (délka obvykle od 60 do 90 minut)
– pětiminutový rozhovor a úvodní o tom, co vás čeká
– energetické odblokování v sedě
– krátká relaxace v sedě – do 5 minut
– vybraná harmonizační masáž Mohendžodáro 45 až 60 minut
– relaxace, doprožití
– návrat s šálkem bylinkového čaje + malý dáreček pro vás

Druhy harmonizačních masáží Mohendžodáro

 • Radharání – slouží k psychické uvolnění, povzbuzení nervového a hormonálního systému a jeho řídících funkcí, pomáhá věcné mysli a funkci mozku. Probudí ve vás krásu a přitažlivost a ženské štěstí. Začnete zářit a všimne si toho i vaše okolí.
  Radharání je bohyní přitažlivosti a štěstí.
 • Parvátí – slouží k uvolnění těla od nashromážděných stresů, povzbuzení lásky k sobě a prožívání krásných věcí v životě, pomáhá ledvinám, léčí strachy a úzkosti.
  Párvatí je bohyně lásky a oddanosti. Učí nás milovat a být milována.
 • Lakšmí – slouží k omlazování a zkrášlování, povzbuzuje imunitu, působí na srdce a plíce, je prevencí vážných chorob, zejména se doporučuje jako prevence proti rakovině prsou a ženských pohlavních orgánů. Harmonizuje hormonální systém. Léčí dětství a mateřství.
  Lakšmí je bohyně štěstí a hojnosti a vtělením krásy.
 • Sarasvátí – slouží k zkrášlování a detoxikaci, působí na játra, žlučník, urogenitální systém, slezinu, slinivku, kůži, harmonizuje váhu těla.
  Sarasvátí znamená doslova „plynoucí“. Je spojována s moudrostí, učeností, výmluvností a uměním.
 • Gajátrí – slouží k centrování, zakořenění ženy. Otvírá kontakt s vlastní životní silou a zdrojem energie, léčí strach ze smrti a života, působí na žaludek, střeva, trávicí systém, urogenitální a hormonální systém.
  Gajátrí je uctívána jako matka vědy a moudrosti.
 • De– jedná se o vrchol celého systému předchozích ošetření, slouží k celostnímu ozdravení, zkrášlení, povzbuzení funkce orgánů, posílení životních sil, posílení kladných a ženských vlastností, zbavuje strachů a psychického napětí, uvolňuje tělo. Podporuje meditativnost a talenty.
  Déví je symbolem plodnosti, mateřského principu, patronka náboženství a umění, je to velká strážkyně, která střeží kosmický pořádek a udržuje ho.Kontaktní formulář