O mně

Vystudovala jsem tělesnou kuturu a sport na Univerzitě Palackého v Olomouci a jsem absolventka výcviku tantrajógy pro ženy – Mohendžodáro u MUDr. Moniky Sičové. Jsem akreditovanou cvičitelkou I. stupně Mohendžodáro jóga pro ženy. V letech 2000-2002 jsem vystudovala Institut aromaterapie (jehož zřizovatelem a odborným garantem je Asociace českých aromaterapeutů) a můžu užívat titul – profesionální aromaterapeut. Tato škola zásadním způsobem změnila můj pohled na péči o člověka, jak v tělesné, tak v psychické oblasti. Stejně zásadním způsobem mně ovlivnilo i setkání s posvátným rituálem Mohendžodára. Mám svoji vlastní zavedenou aromaterapeutickou praxi a stále se vzdělávám a studuji na seminářích a workshopech předních světových fytoterapeutů a aromaterapeutů a seminářích zaměřených na péči o tělo a krásu duše. Pro propagaci aromaterapie a teď i Mohendžodára pořádám přednášky, workshopy a docházkové kurzy. Mohendžodáro považuji za dar, který mi přináší vnitřní vyrovnanost, klid a plynutí ve víru života. Aromaterapii zase děkuji za poznání jemného působení přírody na člověka, účinné metody harmonizace organizmu a za pohlazení lidské duše, které vůně a doteky  přinášejí.
Mohendžodáro a ženská cesta pro mě představuje především umění spojení se se svým prazákladem a nalezení síly ke zkoumání nových cest a možností, které mi život nabízí. Je to úžasná cesta plná překvapení, která mi stále odhaluje nové perspektivy, otevírá a posiluje mé ženské vnímání. Je to nová dimenze ženství.
V současné době procházím úžasným seberozvíjejícím procesem, stále se zdokonaluji a studuji tak, aby semináře věnované ženám měly dopad a zasáhly každou ženu v hlubokých vrstvách její osobnosti. Jen tak se může nastartovat její změna. Změna v myšlení, chování, projevu. Změna fyzické stránky – žena zkrásní a rozzáří se.  Vyústěním takových změn je pak pocit pohody, klidu, zdraví a vitality po co nejdelší čas běžného života. Pro všechny účastnice mých seminářů Mohendžodáro a také pro všechny nové zájemkyně jsem proto vytvořila projekt Adi Šakti.

Absolvované vzdělávání – kurzy:

2017 – Temné aspekty ženy, OSHO Sugama Meditation Center
2016 – Mistrovské Mohendžodáro, OSHO Sugama Meditation Center
2015 – Mystické dýchání Mohendžodáro, OSHO Sugama Meditation Center
2013 – Roční trénink – Učitel KundaliniJógy I.stupně podle Yogi Bhajana. www.SkolaKundalinijogy.cz
2011 – Mystická škola umění tantra jógy III.stupeň, OSHO Sugama Meditation Center
2011 – Metodický kurz pro cvičitelky „Tantra-jóga – Mohendžodáro“  pod vedením MUDr. Moniky Sičové a Igora Samotného
2009 – 2010  Celoroční škola Umění tantra-jógy pro ženy II. stupně pod vedením MUDr. Moniky Sičové
2009 – Kurz Intimní žena,  OSHO Sugama Meditation Center
2009 – Regenerační tělové rituály, Neratovice, Pacifika s.r.o.
2008 – Focusing – výcvikový kurs, PhDr.Karel Kopřiva CSc
2006 – Škola havajské masáže, Lanškroun, Aloha Spa
2005 – Škola francouzské aromaterapie, Krásná Lípa, Nobilis Tilia s.r.o.
2002 – Institut aromaterapie 2000-2002, Praha,  AČA; Rekvalifikační kurs masér, AČA;  Baby masáže, AČA
2000 – Kurz Pilatesova metoda, Praha, Wellness doc. Eva Blahušová
1994 – Rekvalifikační kurs – Péče o pleť, regenerace a rekondice,Brandýs n.L., škola Mills

1993 – Instruktorka kojeneckého plavání, Frýdek-Místek, plavecká škola Baby club Keny